• pleśnie2
  • pleśnie
  • pleśń4

Zapraszamy do skorzystania z oferty wyprzedażowej, oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów serii uwzględnionych w wyprzedaży. Na wszelkie pytania związane z ofertą odpowiedzą nasze Biuro Obsługi.

Wypróbujcie Państwo nasze płytki do monitoringu czystości powietrza w kierunku ogólnej liczby drobnoustrojów (z agarem TSA). 4 neutralizatory w składzie gwarantują, że środki do dezynfekcji stosowane w produkcji nie zafałszują obserwowanego przez Państwa wyniku. Większa niż standardowa objętość pożywki (27ml) umożliwia dłuższą ekspozycję bez ryzyka zbytniego wysuszenia pożywki agarowej.  TYLKO TERAZ PŁYTKI TE DOSTĘPNE SĄ W TAK KORZYSTNEJ CENIE! WYPRÓBUJ!

W bardzo dobrej cenie oferujemy również testy do wykrywania alergenów - dokładnie orzecha ziemnego. To dobra okazja, aby sprawdzić nasze testy w niewiarygodnie niskiej cenie!

Polecamy także szybkie, wygodne podłoża mikrobiologiczne na płytkach Compact Dry - nakraplasz 1ml próbki i inkubujesz w odpowiednich warunkach. Substancje chromogenne w pożywce upraszczają odczyt. Obecnie w ofercie wyprzedażowej pożywki w kierunku Enterobacteriaceae oraz Salmonella sp.

Wyprzedajemy również środki do mycia powierzchni.

ZAPRASZAMY!!!