• pleśnie2
  • pleśń4
  • pleśnie

Zapraszamy do skorzystania z oferty wyprzedażowej, oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów serii uwzględnionych w wyprzedaży. Na wszelkie pytania związane z ofertą odpowiedzą nasi Przedstawiciele Regionalni.

Wypróbujcie Państwo nasze płytki do monitoringu środowiska z wyższą, 2%, zawartością agaru. Dzięki wyższej zawartości agary, pożywka charakteryzuje się zwiększoną spoistością. 4 neutralizatory w składzie gwarantują, że środki do dezynfekcji stosowane w produkcji nie zafałszują obserwowanego przez Państwa wyniku. TYLKO TERAZ PŁYTKI TE DOSTĘPNE SĄ W TAK KORZYSTNEJ CENIE! WYPRÓBUJ!

Dla użytkowników lumitesterów PD30 i PD20 mamy w ofercie wymazówki LucipacPen Aqua zapewniające powtarzalne badanie próbek płynnych (wody i popłuczyn) - warto sprawdzić ich skuteczność przy tak konkurencyjnej cenie.

Ciekawym produktem są wymazówki z mikrogąbki nasączone buforem neutralizującym. Specjalna struktura wymazówki zapewnia lepszą zbieralność próbki i wysoki odzysk, co pozwala uzyskać miarodajny wynik.

Okres przedświątecznej wyprzedaży to też idealny moment na wypróbowanie (lub uzupełnienie zapasu) pożywki chromogennej RAPID' Salmonella. Nie trać czasu na zastanawianie się co obserwujesz na Twojej płytce - sprawdź, jak wygodny może być odczyt wzrostu Salmonella spp.!!!

Zwróć uwagę  też na niską cenę pasków do kontroli sterylizacji typu SPORAL oraz fiolek do walidacji sterylizacji parą wodną ProTest!