Badanie wody i ścieków

Oferta produktów i metod do wykorzystania w laboratoriach badających wodę i ścieki:

Standardowe pożywki mikrobiologiczne do badania wody i ścieków

Podłoża hodowlane w różnych formach (bazy w proszku, gotowe pożywki w butelkach różnej pojemności oraz na płytkach 55-60mm oraz 90mm)

Kultury robocze szczepów wzorcowych

Jakościowe i ilościowe preparaty szczepów wzorcowych w pasażach od 2. do 4., pochodzące z kolekcji ATCC. Mikroorganizmy obecne w naszej ofercie są wymieniane w normach ISO (w tym PN-EN ISO 11133:2014-07) oraz w Farmakopei.

System do monitorowania temperatury i wilgotności

Potrzebujesz ciągłego monitorowania temperatury i/lub wilgotności w pomieszczeniach magazynowych lub urządzeniach laboratoryjnych? Mamy dobre rozwiązania!

Podłoża chromogenne

Praca ze standardowymi podłożami opisanymi w normach ISO jest trudna i żmudna? Wykonujesz szereg potwierdzeń, aby sprawdzić czy kolonie na płytce mogą być niebezpieczne? To zabiera cenny czas! Podłoża chromogenne, które oferujemy są wysoce selektywne, łatwe w odczycie i dostępne w różnych formatach.

Szkolenia mikrobiologiczne

Potrzebujesz wsparcia we wdrożeniu metody, tworzysz własne laboratorium, a może chcesz poszerzyć wiedzę w zakresie badań mikrobiologicznych? Współpracujemy z laboratoriami w organizacji płatnych i bezpłatnych szkoleń oraz seminariów, na które chętnie zapraszamy naszych klientów!

Wskaźniki skuteczności procesów sterylizacji

Biologiczne i chemiczne indykatory do walidacji i rutynowej kontroli procesów wyjaławiania wsadów płynnych i stałych w tym narzędzi i odpadów laboratoryjnych.

Badania biegłości

Międzynarodowe programy badań biegłości dla laboratoriów mikrobiologicznych badających żywność, wodę, kosmetyki oraz leki, a także dla weterynaryjnych laboratoriów diagnostycznych. Organizator posiada akredytację ISO/IEC 17043, więc udział w badaniach jest akceptowany przez jednostki nadzorujące systemy zarządzania jakością w laboratorium.

Meble laboratoryjne

Pomożemy Ci zaprojektować Twoje laboratorium i wyposażymy je w meble wykonane pod wymiar i wedle Twoich potrzeb.

Podstawowe urządzenia laboratoryjne

Pipety automatyczne jedno i wielokanałowe, worteksy i wytrząsarki laboratoryjne, cieplarki, inkubatory, szafy termostatyczne, chłodziarki i zamrażarki, autoklawy, komory laminarne i wiele innych...

Projektowanie laboratoriów

Nasi specjaliści pomogą Ci zaplanować układ funkcjonalny w Twoim nowym laboratorium.


Certyfikowane materiały odniesienia dla mikrobiologii

Gotowe wieloparametryczne materiały do kontroli jakości badań mikrobiologicznych w laboratoriach badających wodę.

Drobny sprzęt laboratoryjny

Akcesoria laboratoryjne tj. ezy, igły, głaszczki, końcówki do pipet, pipety Pasteur'a lub serologiczne, probówki, kriobanki do przechowywania mikroorganizmów wzorcowych, worki i pojemniki na próbki i wiele, wiele innych.

Czujniki temperatury, wilgotności i ciśnienia

Proste rejestratory laboratoryjne, ale także zaawansowane rozwiązania dla wymagających procesów tj. sterylizacja czy suszenie. Czy potrzebujesz tylko rejestracji, a odczytasz w wolnej chwili? A może powinieneś mieć dostęp do wyników w czasie rzeczywistym? Możliwości jest wiele - chętnie pomożemy Ci wybrać właściwe rozwiązanie!

Środki do mycia i dezynfekcji

Specjalistyczne środki do mycia i dezynfekcji w laboratorium i zakładzie przemysłowym, odpowiednie do małych i dużych powierzchni produkcyjnych, a także rąk i narzędzi.