Ściereczki

Zastosowanie sterylnych wiskozowych tkanin/ściereczek dedykowane jest do wymazów z dużych powierzchni powyżej 100 cm². Najlepiej sprawdzą się do poboru materiału z blatów roboczych, ścian, czy podłóg. Umożliwiają wiarygodny wynik ilościowy, dzięki gwarancji skutecznego odzysku mikroorganizmów, co gwarantuje rzetelne wyniki w analizach ilościowych tj. ogólna liczba lub liczba Enterobacteriaceae.

HY CON CHECK W

Jest zestawem w skład którego wchodzą:

W gotowym zestawie z suchą ściereczką możesz także znaleźć probówkę z buforem neutralizującym lub wodą peptonową, tak by ściereczkę zwilżyć bezpośrednio przed poborem próby. 

Torebki strunowe typu kangur to rozwiązanie wygodne i ekonomiczne. Z jednej strony, w kieszeni torebki dostarczone są jałowe rękawiczki, a z drugiej – torebka zapewnia bezpieczny transport próby do miejsca badania, a w samej kieszeni można umieścić opis próbki lub nawet protokół z jej pobrania.

HY CON DUAL W

Zestawy DUAL to innowacyjny format w ofercie gotowych produktów wymazowych. 

Torba DUAL ma dwie części:

  • jedna zawiera ściereczkę do wymazów
  • druga – niezbędne akcesoria (tj. rękawiczki i/lub szablon). 

Części te można łatwo rozdzielić, rozrywając perforację. Część ze ściereczką staje się wówczas wzmocnionym workiem „na próbkę”, do którego wprowadzimy ścierkę po poborze i w którym będziemy mogli ją transportować, a następnie poddać homogenizacji i badaniu. 

Tkaniny sprawdzą się idealnie do próbkowania powierzchni metalowych, wykonanych z tworzyw sztucznych, szkła, a także powierzchni produktów spożywczych. Co więcej mogą być wykorzystane do wygodnego i wiarygodnego pobierania prób higienicznych z dłoni pracowników! 

Jeśli Jesteś zainteresowany ofertą dostępnych zestawów ze ściereczką skontaktuj się z nami.  

Newsletter

Czekamy na Twoje pytania!
Poniższy formularz wyśle do nas wiadomość - skorzystaj!