Wymazówki flokowane do przemysłu farmaceutycznego

Nowością na rynku są wymazówki flokowane. Ich innowacyjność skupia się na materiale z którego wykonana jest główka – nylon. Kłaczkowaty materiał przesuwając się po powierzchni wydajnie wychwytuje materiał, a następnie „oddaje” go do rozcieńczalnika.

Jeśli szukasz wymazówek o wysokim stopniu odzysku, wymazówki flokowane powinny zwrócić Twoją uwagę. 

HY CON CHECK FS

W skład zestawu wchodzi wymazówka flokowana, gdzie główka wyprodukowana jest z nylonu.  Do pojedynczo foliowanej pałeczki dołączona jest probówka z buforem neutralizującym.

Wymazówki flokowane mogą być wykorzystywane w pomieszczeniach CLEAN ROOM. Wykazują zgodność z założeniami GMP.

W ofercie HY CON CHECK FS zawierają się także zestawy specjalistyczne, dedykowane branży farmaceutycznej. Uwzględniają foliowaną zwilżoną wymazówkę i probówkę z pożywką płynną (TSB). Taka opcja pozwala na wygodne pobranie materiału i zawieszenie go w bulionie oraz późniejszą obserwację wzrostu (zmętnienia) podłoża. Wymazówki zabezpieczone są 3 warstwami foli i poddane sterylizacji radiacyjnej – co umożliwia wprowadzenie zestawu do najczystszych pomieszczeń klasy A i B.

Lepsza diagnostyka zaczyna się od lepszych próbek, a lepsze próbki uzyskuje się dzięki zastosowaniu odpowiedniej metody ich pobierania.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą wymazówek, chciałbyś otrzymać pełny katalog – zapraszamy do kontaktu.

Newsletter

Czekamy na Twoje pytania!
Poniższy formularz wyśle do nas wiadomość - skorzystaj!