Mikrobiologia weterynaryjna

Oferta produktów i metod do wykorzystania w obszarze weterynaryjnym:

Materiały do poboru wymazów

Wymazówki wiskozowe, poliestrowe, flokowane i bawełniane, suche, zwilżane i w zestawach z płynem, gąbki i ściereczki do poboru wymazów mikrobiologicznych z tusz i powierzchni produkcyjnych, a także okładziny na buty do poboru prób w kierunku Salmonella sp. w kurnikach. Wymazy to nasza mocna strona!

Drobny sprzęt laboratoryjny

Akcesoria laboratoryjne tj. ezy, igły, głaszczki, końcówki do pipet, pipety Pasteur'a lub serologiczne, probówki, kriobanki do przechowywania mikroorganizmów wzorcowych, worki i pojemniki na próbki i wiele, wiele innych.

Badania biegłości

Międzynarodowe programy badań biegłości dla laboratoriów mikrobiologicznych badających żywność, wodę, kosmetyki oraz leki, a także dla weterynaryjnych laboratoriów diagnostycznych. Organizator posiada akredytację ISO/IEC 17043, więc udział w badaniach jest akceptowany przez jednostki nadzorujące systemy zarządzania jakością w laboratorium.

Środki do mycia i dezynfekcji

Specjalistyczne środki do mycia i dezynfekcji w laboratorium i zakładzie przemysłowym, odpowiednie do małych i dużych powierzchni produkcyjnych, a także rąk i narzędzi.

System do monitorowania temperatury i wilgotności

Potrzebujesz ciągłego monitorowania temperatury i/lub wilgotności w pomieszczeniach magazynowych lub urządzeniach laboratoryjnych? Mamy dobre rozwiązania!

Szybkie metody wykrywania patogenów

Metody alternatywne z użyciem selektywnych podłoży chromogennych o ułatwionym odczycie lub ekspresowe wyniki przy zastosowaniu metody Real-Time PCR. Skróć czas oczekiwania na wynik do 24-48h (w zależności od wybranego rozwiązania). Gwarantujemy pełne wsparcie wdrożeniowe i kompleksową ofertę!

Podstawowe urządzenia laboratoryjne

Pipety automatyczne jedno i wielokanałowe, worteksy i wytrząsarki laboratoryjne, cieplarki, inkubatory, szafy termostatyczne, chłodziarki i zamrażarki, autoklawy, komory laminarne i wiele innych...

Metoda luminometryczna

Efektywne i czułe luminometry do kontroli skuteczności procesów mycia i dezynfekcji przestrzeni roboczych, a także do badania produktów kosmetycznych i spożywczych. Wszystko możliwe dzięki wykrywaniu energii zamkniętej w ATP!

Standardowe pożywki mikrobiologiczne

Podłoża hodowlane w różnych formach (bazy w proszku, gotowe pożywki w butelkach różnej pojemności oraz na płytkach 55-60mm oraz 90mm)

Szybkie testy do kontroli procesów mycia i dezynfekcji

Metoda luminometryczna do oceny skuteczności mycia i płukania, testy kolorymetryczne do detekcji białka na powierzchniach roboczych, uproszczone zestawy do badań czystości powierzchni metodą odciskową i wymazową oraz akcesoria.