Kim jesteśmy?

   

 

 

 

 

 

Zaopatrujemy laboratoria mikrobiologiczne w Polsce od 2005 roku. Gdy zaczynaliśmy naszą przygodę, podstawowymi oferowanymi produktami były wskaźniki skuteczności procesów sterylizacji oraz kultury robocze szczepów wzorcowych. 

      Z biegiem lat portfolio naszych produktów powiększało się i obecnie obejmuje zarówno proste materiały zużywalne, pożywki mikrobiologiczne, szereg elementów wyposażenia laboratorium, ale także specjalistyczne rozwiązania tj. metoda Real-Time PCR do badania żywności i wody, luminometryczne testy do kontroli jakości czy odczynniki i aparaty do oznaczania endotoksyn bakteryjnych oraz wiele innych wymienionych na STRONIE GŁÓWNEJ. Wiemy, że to sporo, szczególnie, że do każdej z oferowanych metod zapewniamy także doradztwo i wsparcie merytoryczne. Cały czas staramy się jednak poszerzać naszą ofertę produktową, tak by odpowiedzieć na Państwa potrzeby, więc będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie. 

     Naszym „konikiem” pozostaje mikrobiologiczna kontrola jakości i w tej dziedzinie oferujemy Państwu wsparcie naszego zespołu Doradców Klienta, którzy zawsze starają się pomóc w planowaniu rozwoju laboratorium i rozwiązywaniu problemów. 

      Tak więc, jeśli jeszcze nie mieliśmy okazji się poznać osobiście – zapraszamy do kontaktu 🙂